12
„Chelsea“ įveikė „ManUtd“ ir iškovojo FA taurę (nuotr. SCANPIX)

Londono „Chelsea“ futbolininkai iškovojo prestižinį Anglijos futbolo asociacijos FA taurės trofėjų. Antonio Conte auklėtiniai Vemblio stadione 1:0 įveikė „Manchester United“ futbolininkus.

12

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Edenas Hazardas, 21 minutę realizavęs 11 m baudinį. Jis buvo skirtas, kai „ManUtd“ gynėjas Philas Jonesas neleistinai stabdė tą patį E.Hazardą.

Jose Mourinho vadovaujami „raudonieji velniai“ atliko net 18 smūgių, bet „Chelsea“ gynyba atsilaikė.

63-ąją minutę neįskaitytas Alexio Sanchezo įvartis, nes čilietis atsidūrė nuošalėje.