Belgrado „Štark“ arenoje vykstančiame Eurolygos finaliniame ketverte - žūtbūtinė Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbache“ akistata. Rungtynių pradžią geriau sužaidę tituluočiausio Eurolygos trenerio Željko Obradovičiaus auklėtiniai anksti išsiveržė į priekį. Po pirmojo kėlinio kauniečiai atsilikinėjo 19:13.

Iki antrojo ketvirčio vidurio rezultatą nuolat didinę Turkijos čempionai sustojo tik iki antrojo ketvirčio pabaigoje. Iki ilgosios rungtynių pertraukos tris atakas be atsako surengę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 39:33.

Antrojo ketvirčio puošmena tapo Aarono White'o dėjimas pačioje kėlinio pabaigoje.