2017-2018 metų „Betsafe–LKL“ sezono atkrintamąsias varžybas pergale pradėjo Klaipėdos „Neptūno“ komanda.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 91:81 (24:28, 27:21, 22:20, 18:12) tik po atkaklios kovos įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą.

Ketvirtfinalio serijoje „Neptūnas“ išsiveržė į priekį 1-0.

Rungtynes itin rezultatyviai pradėję „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai po pirmojo kėlinio turėjo 4 taškų pranašumą (28:24). Rezultatyvus krepšinis aikštelėje vyko ir antrajame ketvirtyje, o prieš ilgąją pertrauką į priekį išsiveržė klaipėdiečiai – 51:49.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau vyko taškas į tašką ir prieš lemiamą ketvirtį trapų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai (73:69). Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje įsibegėjęs „Neptūnas“ padidino turėtą persvarą, o po T. Delininkaičio tritaškio skirtumas pasiekė dviženklę ribą (89:79). Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir pergalę šventė klaipėdiečiai – 91:81.