Nepaisant nuostabių Mindaugo Kupšo rungtynių, po ilgosios pertraukos užsikūręs Kauno „Žalgiris“ (31/4) įtikinamai susitvarkė su Utenos „Juventus“ (13/23) ekipa. Šiose rungtynėse į aikštę sugrįžo kojos traumą išsigydęs Edgaras Ulanovas, kuris padėjo kauniečiams pasiekti septintąją pergalę iš eilės.

Du kėlinius vargęs „Žalgiris“ 82:56 (19:16; 15:17; 22:7; 26:16) susitvarkė su svečiais iš Utenos, kurie sužaidė nerezultatyviausias savo sezono rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate.

Praėjusią savaitę susižeidęs ir vienas rungtynes praleidęs E. Ulanovas šiame susitikime aikštėje praleido 20 minučių ir per jas pelnė 6 taškus bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Juventus“ ekipos šiose rungtynėse neišgelbėjo ir puikiai žaidęs M. Kupšas. Aukštaūgis pelnė 21 tašką (8/12 dvit.) atkovojo 14 kamuolių, blokavo net 5 metimus ir surinko net 37 naudingumo balus.

„Juventus“ ekipa po dviejų kėlinių, dėka Jono Zako metimo per visą aikštę, turėjo tik minimalų deficitą (33:34). Vis dėlto po pertraukos „Žalgiris“ pademonstravo savo tikrąjį veidą ir trečiąjį kėlinį laimėjo net 22:7.

Prieš ketvirtą kėlinį kauniečiai turėjo užtikrintą pranašumą – 56:40. Lemiamo ketvirčio metu žalgiriečiai neleido savo varžovams priartėti arčiau, o Šarūnas Jasikevičius leido pasireikšti ir jauniesiems komandos krepšininkams.

Ramiai rungtynių pabaigoje žaidę jaunieji žalgiriečiai tik padidino kauniečių persvarą ir padėjo „Žalgiriui“ iškovoti jau 31-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Šiose rungtynėse be E. Ulanovo į aikštę sugrįžo ir Vasilije Micičius. Š. Jasikevičius dar praėjusią savaitę atskleidė, kad į gynėjo koją įsimetė infekcija. Taip pat vienas rungtynes praleidęs serbas šiame susitikime pelnė 14 taškų ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Vis dėlto gynėjas suklydo net 6 kartus.