5
Marijampolės „Sūduva“ – „Trakai“ 0:0 (nuotr. Evaldo Šemioto)

Tomas Švedkauskas nustelbė gimtojo miesto klubą

„Trakų“ vartininkas Tomas Švedkauskas ir toliau nepraleidžia A lygoje. 12-ojo turo mače išvykoje su titulą ginančia Marijampolės „Sūduva“ vartų sargas sužaidė įspūdingas rungtynes ir padėjo savo komandai iškovoti tašką – 0:0.

5

Per pirmąsias 45 minutes abi komandos daug kovojo aikštės viduryje ir aštrių smūgių į vartų plotą neatliko. Pirmojoje kėlinio pusėje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, tačiau vėliau „Trakams“ pavyko perkelti veiksmą į varžovų aikštės pusę.

Antrasis kėlinys gana panašia eiga klostėsi iki 73-osios minutės – momento, kai už paskutinės vilties pražangą prieš po keitimo aikštėje pasirodžiusį „Sūduvos“ puolėją Rigino Cicilia buvo pašalintas svečių komandos vidurio gynėjas Jevgenijus Osipovas.

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Trakų“ aikštės pusėje pradėjo liepsnoti pavojaus laužai. Vis dėlto juos visus užgesino „riterių“ vartų sargas T. Švedkauskas.

Marijampolietis dar prieš J. Osipovo pašalinimą efektingu šuoliu atmušė labai pavojingą Ovidijaus Verbicko smūgį ir apsigynė nuo Juliaus Kasparavičiaus atakos, tačiau jo darbas ginant savo vartus tuo toli gražu neapsiribojo.

Vartininkas sugavo du kamuolius, kuriuos galva mušė Semiras Kerla, tačiau sykį stebėjo, kaip kamuolio į tuščius vartus 88-ąją minutę nenukreipė R. Cicilia.

Šeimininkų atakų škvalas leido ir svečiams surengti aštrų kontrišpuolį, kuris baigėsi netiksliu Roko Gedmino smūgiu, nors šis galėjo atlikti perdavimą „Trakų“ puolimo lyderio Etienne‘o link.

Paskutinis žodis šiose rungtynėse galėjo priklausyti puolėjui R. Ciciliai. „Sūduvos“ sirgalių apmaudui, futbolininkui viename epizodų nepavyko pataikyti į vartus, o paskutinės atakos metu jo spirtą kamuolį atmušė T. Švedkauskas.

„Trakų“ vartininko serija tęsiasi – per visas trejas karjeros rungtynes A lygoje marijampolietis nepraleido nė vieno įvarčio.