Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trejos futbolo rungtynės.

Centriniame turo mače Londono „Chelsea“ savo aikštėje 1:0 (1:0) nugalėjo „Liverpool“ futbolininkus.

Pergalingą įvartį 32-ąją minutę po Victoro Moseso perdavimo įmušė Olivier Giroud.

„Chelsea“ (69 taškai) išsaugojo šansus patekti į kito sezono UEFA Čempionų lygą. Antonio Conte auklėtiniai šalies pirmenybėse žengia penkti, skirtumą nuo „Liverpool“ (72 tšk.) sumažinę iki trijų taškų. Ketvirtojoje vietoje įsitaisęs Londono „Tottenham Hotspur“ (71 tšk.).

Paskutinį kartą „Emirates“ stadione žaidė Arsene’o Wengero treniruojamas Londono „Arsenal“. Jis 5:0 (2:0) sutriuškino „Burnley“.

Dubliu pasižymėjo Pierre’as-Emerickas Aubameyangas (14, 75 minutėmis). Po įvartį pelnė Alexandre’as Lacazette’as (45+3 min.), Seadas Kolasinacas (54 min.) ir Alexas Iwobi (64 min.).

Hectoras Bellerinas atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Arsenal“ (60 tšk.) užsitikrino šeštąją vietą. „Burnley“ (54 tšk.) liks septintas.

Tai buvo paskutinės A. Wengero rungtynės „Arsenal“ namų stadione. Treneris po sezono atsisveikins su klubu, kuriame praleido 22-ejus metus.

„Arsenal“ paskutinius du sezono mačus žais svečiuose.

Varžovų nesugebėjo įveikti titulą anksčiau laiko užsitikrinęs „Manchester City“. Naujieji Anglijos čempionai namuose 0:0 baigė rungtynes su „Huddersfield Town“.

Pastarajam lygiosios buvo svarbios kovoje dėl išlikimo.

Tuo metu „Manchester City“ po mačo įteiktas trofėjus.