16
„Atletico“ – „Arsenal“ (nuotr. SCANPIX)

Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo Europos futbolo lygos finalo dalyvės.

16

Prancūzijos mieste Lione dėl turnyro trofėjaus susikaus Madrido „Atletico“ ir „Marseille“.

Ispanų klubas atsakomose pusfinalio rungtynėse namuose 1:0 įveikė Londono „Arsenal“ pasipriešinimą.

Pirmasis šių komandų mūšis Anglijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tai buvo paskutinės Arsene‘o Wengero rungtynėse Europos lygose stovint už „Arsenal“ ekipos vairo.

Aikštelės šeimininkų triumfą nulėmė Diego Costa įvartis į „rūbinę“ pirmo kėlinio pabaigoje.

Ispanijos klubas šio turnyro finale žais trečią kartą per paskutinius devynis metus.

Kitose pusfinalio rungtynėse „Marseille“ ekipa pralaimėjo 1:2 po pratęsimo Zalcburgo „Red Bull“.

Tačiau to užteko, kad žengtų į Europos lygos finalą, kadangi pirmąjį susitikimą namuose laimėjo 2:0.

Amadou Haidara 53-ąją minutę pelnė pirmąjį „Red Bull“ ekipos įvartį ir atgaivino viltį.

O jau 65-ąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė Bouna Sarras, po kurio įvarčio rezultatas tapo 2:0.

Pratęsimo metu 116-ąją minutę po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Rolando ir išplėšė dramatišką pergalę „Marseille“ komandai.