Po ilgos pertraukos į „Betsafe-LKL“ pirmenybių kovas ir po dar ilgesnės pertraukos į Kauno sporto halę grįžęs „Žalgiris“ (28-4) šiuos sugrįžimus pažymėjo nesudėtinga pergale.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 91:72 (26:19, 27:13, 21:27, 17:13) užtikrintai nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (12-23) krepšininkus.

Tai buvo pirmoji „Žalgirio“ pergalė „Betsafe-LKL“ čempionate nuo balandžio 13-osios. Pastarąsias dvi savaites šalies čempionai sėkmingai kovojo Eurolygos ketvirtfinalyje prieš Pirėjo „Olympiakos“.

Į pergalę žalgiriečius vedė dominavęs Brandonas Daviesas. Puikią sportinę formą demonstruojantis amerikietis per 18 minučių pelnė 18 taškų (8/9 dvitaškiai), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 blokus.

Kėdainių ekipa varžovams priešinosi kiek daugiau nei kėlinį. Antrojo ketvirčio viduryje komandas skyrė tik 5 taškai (35:30), tačiau tuomet į priekį bėgti pradėję žalgiriečiai spurtavo net 24:2 bei po didžiosios pertraukos jau pirmavo 53:32.

Nors antroje susitikimo pusėje „Nevėžis“ sugebėjo kiek pristabdyti šeimininkus ir kurį laiką neleisti jiems didinti savo pranašumo, atkurti intrigos svečiams nepavyko. „Žalgiris“ išlaikė solidų pranašumą iki finalinės sirenos ir šventė pergalę.