Loukas Mavrokefalidis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedami Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai nesunkiai nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Vilniečiai itin rezultatyviose rungtynėse namuose net 110:68 svečius iš Pasvalio.

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs „Lietuvos ryto“ graikas vos per 14 aikštėje praleistų minučių pelnė 27 taškus (8/9 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 32 naudingumo balus.

Itin rezultatyviai rungtynes pradėję vilniečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo 15-os taškų pranašumą (32:17). Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – puolime siautėję aikštės šeimininkai dar prieš ilgąją pertrauką buvo perkovę 60-ies pelnytų taškų ribą – 63:37.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ apsukų nemažino ir prieš lemiamu turėjusį būti ketvirtąjį kėlinį pirmavo net 41 taško persvara (91:50). Paskutinės dešimt minučių tebuvo formalumas ir lengvą pergalę šventė vilniečiai – 110:68.