Penktadienį Vokietijos Bundeslygoje žaidė du lietuviai. Sėkmingiau rungtyniavo Martynas Mažeika, pranokęs šalies krepšinio rinktinės narį Marių Grigonį.

Jėnos „Science City“ namie 86:65 (14:16, 25:15, 27:15, 20:19) nugalėjo Gyseno „46ers“.

Šeimininkai viską išsprendė per du kėlinius: antrąjį laimėjo 25:15, trečiąjį – 27:15.

„Science City“ M. Mažeika per 18 minučių pelnė 13 taškų. Lietuvis pataikė visas šešias baudas, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Berlyno ALBA savo aikštėje nesulaukė Frankfurto „Fraport Skyliners“ pasipriešinimo – 106:69 (27:18, 34:16, 15:15, 30:20).

Nuo pat rungtynių pradžios dominavusi ALBA pataikė 20 dvitaškių iš 29 (69 procentai), o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 37:21.

Nugalėtojams M. Grigonis per 21 minutę surinko septynis taškus ir šešis naudingumo balus. Lietuvis pataikė penkias baudas iš septynių.

ALBA (28 pergalės / 4 pralaimėjimai) rikiuojasi antra, „Science City“ (13/19) – 13-a.