Dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) pirmą kartą šį sezoną užkopė ant prizininkų pakylos. 29 metų lietuvė trečiadienį, balandžio 25-ąją, Italijos sostinėje Romoje surengtose „Gran Premio della Liberazione Pink“ (UCI II kategorija) lenktynėse finišavo trečia. Už šį pasiekimą Rasai atiteko 25 pasaulio reitingo taškai.

Nugalėjo ir 40 pasaulio reitingo taškų pelnė 18-metė italė Letizia Paternoster („Astana“). Tai – pirmoji jos pergalė profesionalės karjeroje. L. Paternoster 96 km nuvažiavo per 2 val. 32 min. 20 sek. (vid. greitis – 37,812 km/h). Nugalėtojos laikas įskaitytas antrąją–penktąją vietas užėmusioms dviratininkėms. Antra finišavo italė Maria Giulia Confalonieri („Valcar PBM“), ketvirta – rusė Diana Klimova (Rusijos rinktinė), o penkta – italė Nadia Quagliotto („Top Girls Fassa Bortolo“). 6–25 vietas užėmusios dviratininkės nuo nugalėtojos atsiliko septyniomis sekundėmis.

Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“) nefinišavo. Daivai tai buvo pirmosios lenktynės užsienyje šį sezoną.

Iš 104 startavusių dviratininkių klasifikuotos 39.

Šiose lenktynėse pernai R. Leleivytė buvo antra, o 2012 metais antrąją vietą iškovojo Inga Čilvinaitė.