Šeštadienį „Wembley” stadione buvo sužaistos antrojo Anglijos futbolo taurės (FA) pusfinalio rungtynės.

Dėl patekimo į finalą kovojo „Southampton” su Londono „Chelsea”. „Mėlynieji” pateisino favorito statusą ir šventė pergalę rezultatu 2:0 (0:0).

„Chelsea” į priekį 46-ąją minutę išvedė Olivier Giroud – prancūzas gavo puikų perdavimą iš Edeno Hazardo ir išmaudęs kelis varžovus pasiuntė kamuolį į vartus.

Pergalę 82-ąją minutę užtikrino tik po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.

Ispanas įmušė sau būdingu stiliumi - tiksliu smūgiu galva.

„Chelsea” dėl FA taurės trofėjaus finale kovos su „Manchester United” futbolininkais, kurie vakar 2:1 palaužė „Tottenham Hotspur“ klubą