Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) Utenos „Juventus“ (11/22) svečiuose 89:102 (22:27, 17:28, 28:28, 22:19) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ (11/22) krepšininkams, kurie iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad uteniškius nuo penktoje vietoje esančių „Šiaulių“ (14/19) ir toliau skiria trys pergalės, o iki reguliariojo sezono pabaigos „Juventus“ liko trejos rungtynės, įskaitant ir išvykos susitikimą su Kauno „Žalgiriu“.

Nuo šeštosios vietos, kurią užima Pasvalio „Pieno žvaigždės“, „Juventus“ atsilieka dviem pergalėmis, o „Nevėžis“ pergalių ir pralaimėjimų santykiu susilygino su uteniškiais.

Abi komandos, kurios dalinasi 7–8 vietas pasidalino po dvi pergales, bet „Juventus“ turi geresnį tarpusavio taškų santykį.

Kėdainiečiai pabėgo antrojo kėlinio viduryje, kai Margiris Normantas pelnė 5 taškus paeiliui, o „Nevėžis“ pabėgo 9:1 ir įgijo 15 taškų persvarą (45:30).

Trečiajame kėlinyje „Nevėžis“ kontroliavo rungtynes, nors lemiamame ketvirtyje „Juventus“ ir pakilo į šturmą.

Maksimas Kornijenka pelnė 5 taškus paeiliui, o spurtą pratęsė Mindaugas Kupšas (74:85).

Ši „Nevėžio“ pergalė leidžia kėdainiečiams bent trumpą pamiršti kovą dėl išlikimo lygoje.

Dabar šie reikalai labiausiai rūpi „Vytauto“ ir „Dzūkijos“ klubams.

„Nevėžis“: Aleksandras Zacharovas 19 (9 atk. kam.), Justas Tamulis 17, Jamesas Woodardas 16, Giedrius Staniulis 13, Lesteris Medfordas 12, Margiris Normantas 11.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas (12 atk. kam.) ir Arvydas Šikšnius po 20, Dovis Bičkauskis 13 (11 rez. perd., 6 atk. kam.), Maksimas Kornijenka 12.