Italijoje lengvą pergalę iškovojo titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis savo aikštėje 3:0 (1:0) sutriuškino Genujos „Sampdoria“ futbolininkus.

45-ąją minutę tikslus buvo Mario Mandžukičius, 60-ąją – Benediktas Howedesas, 75-ąją – Sami Khedira.

Visiems trims futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Douglasas Costa.

Kiti du svarbūs „Serie A“ mačai baigėsi be įvarčių. Taip „Milan“ namie sužaidė su „Napoli“, o Romos „Lazio“„Roma“.

„Lazio“ rungtynes baigė dešimtiese, mat 80-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo Stefanas Radu.

„Juventus“ (84 taškai) pirmauja „Serie A“, lenkdamas „Napoli“ (78 tšk.), „Lazio“ ir „Roma“ (po 61 tšk.).