Aidas Einikis trečią kartą per pastaruosius ketverius metus su komanda buvo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finale, tačiau pirmą kartą jame žaidė ir svariai prisidėjo prie pergalės. Tiek svariai, kad tai jam lėmė naudingiausiu finalo rungtynių žaidėjo titulą.

21 metų gynėjas pelnė 14 taškų, atkovojo šešis ir perėmė keturis kamuolius bei atliko penkis rezultatyvius perdavimus, o jo atstovaujama Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komanda finale 68:57 nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ komandą.

„Nerealus jausmas, dar pats negaliu suvokti, kad laimėjome auksą, – ant kaklo užsidėjęs Jonavos arenos krepšinio tinkliuką, sakė A. Einikis. – Nerealus jausmas. Kažkas nepakartojamo.“

Jis smeigė keturis tritaškius, tris iš jų – iki ilgosios pertraukos. Aikštėje praleidęs daugiau nei 35 minutes, A. Einikis buvo ilgiausiai žaidęs finalo krepšininkas.

„Dar nesuprantu, kad gavau tokį prizą, – sakė A. Einikis. – Čia didesnis komandos draugų nuopelnas, mane atrado, aš pataikiau.“

Prieš finalą vykusiame NKL snaiperių konkurse jis pateko į pusfinalį, kai pirmajame etape surinko 18 taškų. Visgi antrajame jo rezultatas buvo 13 ir patekimui į finalą to nepakako.

Visgi ši nesėkmė greitai buvo pamiršta – po trijų valandų „Neptūnas-Akvaservis“ šoko pergalės šokius, o A. Einikis kirpo pergalingą tinklelį.