„Betsafe-LKL“ rungtynės Šiauliuose tapo tikru trileriu, kurio pabaiga laiminga buvo dramatišką pergalę iškovojusiems šeimininkams.

Antano Sireikos auklėtiniai namuose 77:76 įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje klaipėdiečiai atsiliko 58:64, bet du tolimus metimus pataikęs Tomas Delininkaitis rezultatą išlygino 64:64.

Netrukus po tritaškį įsūdė ir Renaldas Seibutis bei Jerry Johnsonas. Jų dėka „Neptūnui“ po ilgos pertraukos pavyko išsiveržti į priekį 72:69.

Šiauliečiai nepasidavė ir kovojo iki galo. Likus žaisti minutę, Armino Urbučio rezultatyvus prasiveržimas vėl persvėrė rezultatą (75:74).

Netrukus dvitaškiais apsikeitė Renaldas Seibutis ir Laurynas Birutis (77:76). Būtent pastarasis L. Biručio dvitaškis likus žaisti 27 sekundes tapo pergalingu.

Klaipėdos klubas per likusį laiką sėkmingos paskutinės atakos nesurengė. Lemiamą metimą likus žaisti ris sekundes atliko Edgaras Želionis, bet jo tritaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų pelnęs Donatas Sabeckis, kuris ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 17 (6 atk. kam.), Donatas Sabeckis 15 (9 rez. perd.), Arminas Urbutis 12 (6/15 dvit.), Vytautas Šarakauskas 8.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis ir Brandonas Fieldsas po 14, Laimonas Kisielius 12 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis ir Edgaras Želionis po 11.