57
Kėdainių „Nevėžis“ – Panevėžio „Lietkabelis“ 99:87 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Fantastiškai žaidęs Lesteris Medfordas padėjo Kėdainių „Nevėžiui“ pateikti staigmeną „Betsafe-LKL“ ir įveikti Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Kėdainiečiams tai buvo itin svarbi pergalė, leidusi žengti didelį žingsnį išlikimo stipriausioje Lietuvos lygoje link.

57

Ketvirtajame kėlinyje užsikūrusi „Nevėžio“ ekipa 99:87 (16:19; 24:21; 24:26; 35:21) įtikinamai įveikė panevėžiečius.

„Nevėžio“ komanda įpusėjus ketvirtajam kėliniui turėjo trijų taškų pranašumą (79:76). Tačiau po spurto 12:5 pabėgo į priekį ir atgal nebesižvalgė bei sugebėjo iškovoti užtikrintą pergalę.

Ketvirtajame kėlinyje tiesiog siautėjęs L. Medfordas rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 30 taškų. Tai buvo jo rezultatyviausias mačas „Betsafe-LKL“. Amerikietis pataikė šešis tritaškius iš septynių ir surinko 38 naudingumo balus.

Amerikietis per ketvirtąjį kėlinį pelnė 14 taškų ir tiesiog varė į neviltį Ramūno Butauto auklėtinius.

„Lietkabelio“ ekipoje išsiskyrė Žanis Peineris su 22 taškais ir Kšištofas Lavrinovičius pridėjęs 19.

L. Medfordas pasirūpino, jog „Nevėžiui“ nereikėtų baimintis dėl galimo Šakių „Vyčio“ atsidūrimo „Betsafe-LKL“. Po šios pergalės, likus penkiems turams, kėdainiškiai turi trimis pergalėmis daugiau negu dugne sėdintis Prienų-Birštono „Vytautas“.

Vis dėlto prieniškiai sužaidę rungtynėmis mažiau. Po šios pergalės „Nevėžis“ gali pradėti galvoti ir apie atkrintamąsias, kadangi išsilygino laimėjimų skaičiumi su Alytaus „Dzūkija“. Dzūkai taip pat yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

„Lietkabelio“ ekipa rungtynes pradėjo kur kas geriau ir pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą (17:7). Vis dėlto „Nevėžio“ spurtas 9:2 leido jiems pradėti antrąjį ketvirtį turint trijų taškų deficitą.

Antrajame kėlinyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o į pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui – 40:40.

Trečiajame ketvirtyje taip pat nė vienai komandai nepavyko įgyti saugesnio pranašumo ir po 30 minučių kovos menką pranašumą turėjo svečiai iš Panevėžio – 66:64.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 30 (6/7 trit., 7 atk. kam., 38 n. b.), Jamesas Woodardas 26 (8/9 dvit., 30 n. b.), Tadas Sedekerskis 13, Gabrielius Maldūnas 8 (8 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 22 (4/5 trit., 29 n. b.), Kšištofas Lavrinovičius 19 (30 n. b.), Dominikas Mavra 10.