Čekijos pirmenybių rungtynėse tarp Prostejovo „Olomoucko“ ir Opavos „Opava“ klubų užfiksuotas daug diskusijų sukėlęs epizodas.

Antrajame dvikovos kėlinyje teisėjai skyrė diskvalifikacinę pražangą „Olomoucko“ ekipos aukštaūgiui Darko Cohadarevičiui.

Serbas gavo nesportinę pražangą ir pradėjo ginčytis su teisėju

Netrukus krepšininkas užsidirbo techninę pražangą, kuri greitai virto diskvalifikacine.

31-erių metų 205 cm ūgio atletas nenusiramino ir grėsmingai priartėjo prie teisėjo.

Kas buvo toliau, sunku nuspręsti, nes matoma, kad žaidėjo rankos nepakilo, bet jis buvo taip arti arbitro, jog šis tuoj pat krito ant parketo susiėmęs už veido.

Pirminė teisėjo reakcija sufleravo, kad „kontakto“ būta stipraus.

Tačiau arbitras palyginti greitai atsistojo nuo žemės lyg nieko nebūtų nutikę.

Tokiu būdu jis sukėlė aibę įtarimų, jog kontaktas buvo suvaidintas.

Iškart po šio incidento rungtynės buvo nutrauktos, tuo metu „Opava“ pirmavo 40:34.

Olomouco ekipai įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20.

Tiesa, pralaimėtojų komandos sporto direktorius Michalas Pekarekas kategoriškai nesutinka su tuo, kaip į įvykius pažvelgė Čekijos lygos vadovybė.

„Esame įsitikinę, kad į šią situaciją nebuvo pažvelgta adekvačiai. Teisėjas Stanislavas Kučera net nebuvo paliestas, o vėliau jis prisidėjo prie paaštrėjusios reakcijos. Ledo ritulyje už tokius vaidybos elementus baudžia baudos minutėmis, futbole – geltona kortele. Neteisiname Darko poelgio, bet tuo pačiu nenorime, kad tokie sprendimai brauktų mūsų šansus“, – sakė klubo vadovas.