17
„Salzburg“ – „Lazio“ (nuotr. SCANPIX)

Ketvirtadienio vakaro paaiškėjo UEFA Europos lygos pusfinalio dalyvės.

17

Maskvos CSKA futbolininkai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0) su „Arsenal“ klubu.

Arseno Wengero auklėtiniai pirmąją akistatą Londone laimėjo 4:1.

Rusai po Fedoro Chalovo (39 min.) ir Kirillo Nababkino (50 min.) įvarčių pirmavo 2:0 ir suteikė vilties savo gerbėjams.

Tačiau per 15 minučių jas užgesino Danny Welbecko (75 min.) ir Aarono Ramsey (90 min.) taiklūs šūviai.

Tuo metu Lisabonoje vietos „Sporting“ 1:0 (1:0) nugalėjo Madrido „Atletico“, tačiau į pusfinalį žengė ispanų klubas.

Pirmąją dvikovą „Atletico“ namuose laimėjo 2:0

Vienintelį rungtynių įvartį 28-ą minutę įmušė Fredy Montero.

Prancūzijoje „Marseille“ ekipai teko gerokai paprakaituoti, kad perliptų „RB Leipzig“ barjerą.

Pirmąjį susitikimą prancūzai išvykoje pralaimėjo 0:1, tačiau namuose iškovojo pergalę 5:2 (3:1).

„Marseille“ įvartį praleido antrąją minutę, tačiau 9-ąją jau pirmavo 2:1!

Dar prieš kėlinio pabaigą trečiąjį įvartį pridėjo Florianas Thauvinas.

Po pertraukos „RB Leipzig“ pasižymėjo antrą kartą, o pralaimėjimo 2:3 jiems būtų užtekę, kad žengtų į kitą etapą.

Tačiau Dimitri Payeto ir Hiroki Sakai įvarčiai galutinai „nužudė“ svečius.

Austrijoje fiasko patyrė „Lazio“ futbolininkai.

Italijos ekipa pirmąsias rungtynes namuose laimėjo 4:2.

Tačiau išvykoje sugebėjo pralaimėti net 1:4 (0:0) ir plačiai atvėrė duris į pusfinalį Zalcburgo „Red Bull“ ekipai.

Ciro Immobile 55-ąją minutę įmušė įvartį, kas reiškė nemažas problemas Austrijos ekipai. Tačiau po minutės rezultatas tapo lygus.

O viską „Red Bull“ išsprendė per 4 minutes. 72-ąją minutę pasižymėjo Amadou Haidara, 74-ąją įvartį pelnė Hwangas Hee-chanas, o dar po dviejų minučių – Stefanas Laineris.