Jonas Valančiūnas ir Toronto „Raptors“ reguliarųjų NBA sezoną pabaigė nesėkme ir sužinojo, su kuo turės kautis pirmajame atkrintamųjų etape.

„Raptors“ (59-23) išvykoje po pratęsimo 109:116 (29:27, 24:20, 25:24, 27:34, 4:11) nusileido Majamio „Heat“ (44-38).

Po šių rungtynių tapo aišku, kad pirmą vietą Rytų konferencijoje užėmusi „Raptors“ atkrintamųjų starte serijoje iki keturių pergalių kovos su Vašingtono „Wizards“ (43-39) žaidėjais, užėmusiais aštuntą poziciją.

Įveikus šį varžovą lauktų akistata su Klivlando „Cavaliers“ arba Domanto Sabonio Indianos „Pacers“.

J.Valančiūnas šiose rungtynėse aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir blokavo tris metimus.

Jo komandos draugas Kyle’as Lowry buvo arti trigubo dublio - 28 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Varžovų gretose net aštuoni žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, bet labiausiai išsiskyrė nuo suolo pakilęs Wayne’as Ellingtonas, kurio sąskaitoje 32 taškai (8/12 trit.).