Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12/17) ekipa išvaistė dviženklę persvarą, tačiau Tomas Lekūnas neįtikėtinu metimu iš vidurio aikštės nokautavo „Šiaulių“ (12/17) ekipą.

Namuose rungtyniavę pasvaliečiai tik po atkaklios kovos 84:81 (22:13; 19:21; 19:26; 24:21) įveikė svečius iš Šiaulių.

Likus kiek daugiau negu pusantros minutės Trevonas Hughesas smeigė tolimą metimą ir išvedė „Pieno žvaigždes“ į priekį (79:78). Aikštės šeimininkai apsigynė, o kitoje aikštės pusėje T. Hughesas pridėjo dar du taškus.

Vis dėlto rezultatą iškart išlygino Donatas Sabeckis smeigęs tritaškį. Paskutinė ketvirtojo kėlinio ataka, atrodė, priklausė „Šiauliams“. A. Wrightas laisvas prametė tritaškį, tačiau T. Lekūnas atkovojęs kamuolį kelis metrus pasivarė kamuolį ir smeigė pergalingą metimą iš vidurio aikštės.

„Pieno žvaigždės“ rungtynes pradėjo aukšta nata ir po pirmųjų 10 minučių turėjo 9 taškų persvarą – 22:13. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai keliskart buvo padidinę savo persvarą iki dviženklės, tačiau visiškai pabėgti nuo varžovų nesugebėjo.

Prieš pertrauką „Šiauliai“ sumažino atsilikimą iki 7 taškų (34:41), o prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo rezultatą ir išlyginti – 60:60. Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje pranašumą įrodė namuose rungtyniavę pasvaliečiai.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 16, Trevonas Hughesas 13, Jahennsas Manigat 12, Viačeslavas Bobrovas 11.

„Šiauliai“: Akeemas Wrightas 19, Laurynas Birutis 16, Donatas Sabeckis 13, Aurimas Urbutis 12.