Sekmadienį Lietuvos futbolo federacijos ( LFF) I-os lygos pirmenybėse pelnytas įvartis gražuolis. Telšiuose, kur susitiko vietos „Džiugo“ ir „Žalgirio B“ ekipos intriga laikėsi iki 83-iosios rungtynių minutės.

Tačiau tuomet kamuolį link vilniečių vartų pakėlę Telšių futbolininkai, o baudos aikštelėje atsidūręs „Džiugo“ ekipos puolėjas Andrius Lipskis nukreipė kamuolį įvartus per save.

Būtent tokį patį įvartį pirmosiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse pelnė Madrido „Real“ žvaigždė Christiano Ronaldo.

Įmušęs vieną įspūdingiausių įvarčių per savo karjerą A. Lipskis portalui tv3.lt teigė, kad tik vakare suprato, ką padaręs.

„Vakar komandai labai reikėjo 3 taškų, todėl labai džiaugėmės, kad pavyko iškovoti pergalę ir nesvarbu koks įvartis, svarbiausia, jis įkrito. Tik vakare pagalvojau, kaip aš sugalvojau tokiu būdu smūgiuoti“, - pergale džiaugėsi vietos herojumi tapęs telšiškis.

Įvartis gražuolis neabejotinai sukėlė vietinių euforijos bangą, o „Džiugas“ iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 1:0. Beje, pats A. Lipskis treniruoja Telšių „Džiugo“ jaunuosius futbolininkus, tad toks įvartis bus puikus įrodymas jaunimui, kad sunkiai dirbant nėra nieko neįmanomo.