Toronto „Raptors“ (57-22) namie iškovojo nesunkią pergalę prieš Indianos „Pacers“ (47-33) ir taip užsitikrino Rytų konferencijos nugalėtojos vardą. To Toronto klubas dar niekada nebuvo padaręs.

Jono Valančiūno klubas varžovus pranoko 92:73 (26:14, 19:19, 27:16, 20:24).

Nugalėtojams JV per 21 minutę pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir blokavo vieną metimą.

Indianos ekipos gretose Domantas Sabonis taip pat žaidė 21 minutę, per kurias spėjo pasižymėti 8 taškais (2/9 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovoti 3 kamuolius, atlikti du rezultatyvius perdavimus ir išrašyti du blokus varžovams.

„Raptors“ klubas ne tik pirmą kartą istorijoje tapo Rytų konferencijos nugalėtoju, bet dar niekada nebuvo per reguliarųjį sezoną pasiekęs 57 pergalių.

33 namų aikštėje iškovota pergalė – taip pat naujas klubo rekordas. Prie to itin stipriai prisidėjo 25 taškus pelnęs Serge’as Ibaka.

Svečiams vos du žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių ir abu jie kilo nuo suolo. Glennas Robinsonas III surinko 12, Trevoras Bookeris – 11.