Danas Rapšys fantastiškai pasirodė tarptautinėse plaukimo varžybose „Swim Open Stockholm“ Švedijoje. 22-ejų panevėžietis iškovojo antrąjį aukso medalį, kurį laimėjo pasiekdamas naują Lietuvos rekordą ir geriausią sezono rezultatą pasaulyje.

D. Rapšys 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi finale nuotolį įveikė per minutę, 45,12 sekundės.

Taip greitai šiame sezone pasaulyje nėra plaukęs niekas.

Panevėžietis 0,23 sekundės pagerino paties sausį pasiektą Lietuvos rekordą.

„Sunkus darbas visada atsiperka. Ačiū visiems, kad palaikote“, – feisbuke rašė Danas.

100 metrų plaukimo krūtine rungtyje bronzos medalį iškovojo Giedrius Titenis (1 minutė, 0,27 sekundės).

Ketvirtadienį D. Rapšys triumfavo plaukdamas 200 metrų nugara.