Paryžiaus „Saint-Germain“ išnešė sveiką kailį rungtynėse svečiuose su „Saint-Etienne“ futbolininkais. PSG Prancūzijos čempionato rungtynėse penktadienį sužaidė 1:1 (0:1).

Šeimininkus 17-ąją minutę į priekį išvedė Remisas Cabella.

Jis 31-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

41-ąją minutę „Saint-Germain“ futbolininkų aikštėje liko dešimt – antrąją geltoną prieš save išvydo Presnelis Kimpembe.

Vis delto PSG išsigelbėjo. 92-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Debuchy.

„Saint-Germain“ (84 taškai) pirmauja čempionate, lenkdamas „Monaco“ (67 tšk.). „Saint-Etienne“ (43 tšk.) – devintas.