Kinijos krepšinio lygos pusfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą išlygino Šandongo „Golden Stars“ – 2:2. Ši komanda trečiadienį namuose 119:116 (25:28, 40:30, 24:27, 30:31) įveikė Džedziango „Lions“. Prie nugalėtojų pergalės daugiausia prisidėjo geriausias rungtynes sužaidęs Donatas Motiejūnas.

Lietuvis buvo rezultatyviausias mače, per 35 minutes pelnęs 35 taškus. Donatas pataikė 14 dvitaškių iš 18 ir septynias baudas iš 12. Puolėjas atkovojo 14 kamuolių.

35 taškai – naujas D. Motiejūno rezultatyvumo rekordas Kinijoje. Prieš tai krepšininkas daugiausia buvo įmetęs 33.

Tiesa, aukštaūgis trečiadienį paskutines keturias minutes praleido ant atsarginių žaidėjų suolo.

Pergalingą tritaškį pataikė buvęs žalgirietis Ty Lawsonas.