Domantas Sabonis per kiekvieną gautą minutę rinko po tašką, tačiau jo indėlio Indianos „Pacers“ (46-32) pergalei nepakako.

Lietuvio ekipa svečiuose 104:107 (26:27, 20:22, 27:28, 31:30) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ (43-35) pranašumą.

Sabonis per 14 minučių pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Pastarąjį kartą tiek taškų lietuvis pelnė kovo 1-ąją dieną, kuomet taip pat surinko 14 taškų.

Domanto +/- reitingas buvo geriausias „Pacers“ gretose (+13), tačiau jo minutes aikštėje ribojo greitai renkamos pražangos.

Per paskutines dvi pirmojo kėlinio minutes jis užsidirbo dvi pražangas, antrojo kėlinio pradžioje gavo ir trečiąją nuobaudą bei ilgam sėdosi ant suolo.

Po šio mačo nutrūko penkių „Pacers“ laimėtų rungtynių serija.

Sabonio klubas Rytų konferencijoje užima penktąją vietą, o laipteliu aukščiau esanti Filadelfijos „76ers“ turi vienu laimėjimu daugiau.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (4/6 trit., 7 rez. perd.), Willas Bartonas 26 (10 atk. kam.), Paulas Millsapas 14 (7 atk. kam.), Jamalas Murray 12 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Darrenas Collisonas 16, Thaddeusas Youngas 15 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis 14 (14 min., 5/10 dvit., 4/4 baudos), Bojanas Bogdanovičius 11, Mylesas Turneris 9.