8
Patrickui McCaw dvikova baigėsi labai nesėkmingai (nuotr. SCANPIX)

„Golden State Warriors“ šią naktį Lietuvos laiku 112:96 (28:25, 29:24, 36:20, 29:27) svečiuose pranoko Sakramento „Kings“ tačiau rungtynes pažymėjo įvykis, užgožęs rezultatą.

8

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Warriors“ aukštaūgis Patrickas McCaw mėgino atlikti dėjimą, tačiau netikėtai nepavykus, krito ant žemės nugara ir staiga pradėjo raitytis iš skausmo.

„Warriors“ žaidėjas agonijoje išgulėjo apie 5 minutes, kadangi rimtai nugarą susižeidusio krepšininko dėl saugumo judinti nebuvo galima.

McCaw ant parketo krito po kontakto su „Kings“ veteranu Vince'u Carteriu, kuris link krepšio kilusį oponentą kliudė pečiu.

„Nesu piktas ant jūsų, esu piktas ant Vince'o“, – arbitrui šaukė Kerras.

Panašu, kad save kaltino ir pats Carteris. Veteranas su nerimu veide nesitraukė nuo gulėjusio oponento, o vėliau galiausiai pravirko.

Po kurio laiko McCaw buvo paguldytas ant neštuvų ir, skambant triukšmingiems palaikymo aplodismentams, išgabentas iš arenos. McCaw buvo greitai vežamas į vietos ligoninę.

„Kings“: Buddy Hieldas 19, De'Aaronas Foxas 15, Willie Cauley-Steinas ir Bogdanas Bogdanovičiu po 12.

„Warriors“: Kevinas Durantas 27, Klay Thompsonas 25, Quinnas Cookas 10, Draymondas Greenas ir Davidas Westas po 8.