Domantas Sabonis vis geriau jaučiasi po čiurnos traumos, dėl kurios nerungtyniavo dvi savaites. Lietuvis praėjusią naktį padėjo Indianos „Pacers“ iškovoti svarbią pergalę Sakramente.

„Pacers“ (45-31) išvykoje 106:103 (28:28, 33:28, 18:23, 27:24) įveikė Sakramento „Kings“ (24-51).

Viename iš epizodų D.Sabonis kaip reikiant įsiutino NBA legendą, vis dar rungtyniaujantį 41-erių Vince’ą Carterį.

Puolime lietuvis atsidūrė dvikovoje prieš veteraną ir uždirbo jo pražangą. Po šio švilpuko V.Carteris sušuko „Nustok vaidinti!“ ir ilgai piktu žvilgsniu varstė dvidešimčia metų jaunesnį varžovą.

D.Sabonis nugalėtojams per 24 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 8 kamuolius ir altliko 3 rezultatyvius perdavimus.

V.Carteris per 21 minutę surinko 9 taškus. Šiame sezone gynėjas renka po 5,4 taško.

Tai itin svarbi Indianos ekipos pergalė, nes likus vos šešerioms rungtynėms iki reguliariojo sezono pabaigos „Pacers“ susilygino pergalių skaičiumi su Klivlando „Cavaliers“ (45-30) ir aplenkė Filadelfijos „76ers“ (44-30). Tiesa, „Cavs“ yra sužaidę vieneriomis, „76ers“ dvejomis rungtynėmis mažiau. Būten ši tirjulė iš esmės stumdosi dėl 3-5 vietų konferencijoje.

3 ir 4 vietos garantuoja namų aikštės pranašumą bent pirmame atkrintamųjų etape.