FIBA Europos taurės ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse Utenos „Juventus“ svečiuose 68:85 (15:19, 8:31, 23:15, 22:20) neprilygo Avelino „Sidigas“ ir pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl aukščiausių vietų.

Pirmoji abiejų komandų akistata Utenoje pasibaigė lygiu rezultatu – 77:77.

Jau pirmosiomis pirmojo kėlinio minutėmis šeimininkai primetė savo taisykles ant parketo. Po Bruno Fitipaldo tritaškio komandas skyrė 9 taškai (15:6).

Ketvirčio pabaigoje „Juventus“ deficitą švelnino Maksimas Kornijenka, o Arvydas Šikšnius pataikė tritaškį sulig sirena (15:19).

Pusę antrojo kėlinio „Juventus“ nuo savo varžovų dar laikėsi netoli, bet tada „Sidigas“ surengė spurtą 18:0, uteniškiai per pusę ketvirčio nesukrapštė nė taško, o šeimininkai įgijo 27 taškų persvarą – 50:23.

Trečiajame kėlinyje „Juventus“ krepšininkams rankos atsirišo, tačiau situacijai tai turėjo mažai įtakos.

„Sidigas“ kontroliavo susitikimo eigą ir laikėsi saugiu 20 taškų atstumu. Po trijų ketvirčių Avelino komanda pirmavo 65:46.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje uteniškiams buvo pavykę sušvelninti deficitą iki 16 taškų (54:70), tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti rungtynių pabaigoje.

„Sidigas“ netrukus susigrąžino mačo kontrolę ir susitikimą laimėjo 85:68.

„Sidigas“: Lorenzo D'Ercole 17 (5/7 trit.), Jasonas Richas 14, Dezas Wellsas 10.

„Juventus“: Maksimas Kornijenka 18 (12 atk. kam., 28 naud. bal.), Mindaugas Kupšas 15 (5 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 10, Jonas Žakas 8.