Užtikrintai rungtyniavęs Donatas Motiejūnas įsirašė dvigubą dublį, tačiau to neužteko pergalingam Šandongo „Golden Stars“ komandos startui Kinijos čempionato pusfinalyje.

Lietuvio klubas pirmajame mače svečiuose 118:128 nusileido Džedziango „Lions“ ekipai ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 0-1.

Antrasis susitikimas penktadienį taip pat vyks Džedziange.

Mačą starto penkete pradėjęs Motiejūnas per 31 minutę pelnė 22 taškus (8/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir 3 sykius suklydo.

Daugiau nei pusę komandos taškų pelnęs Ty Lawsono ir vietinės žvaigždės Dingo Yanyuhango duetas kartu surinko 68 taškus. Ketvirtasis „Golden Starts“ gretose dviženklę pelnytų taškų ribą pasiekęs žaidėjas buvo Jia Chengas, įsirašęs 12 taškų.

Priešininkų gretose rungtyniaujantis puikiai visiems žinomas graikas Ioannis Bourousis nugalėtojams per 29 minutes surinko 21 tašką (5/9 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Lions“: Linas Chihas-Chiehas ir Courtney Fortsonas (13 rez. perd.) – po 32, Ioannis Bourousis 21, Hu Jinqiu 13 (8 atk. kam.), Liu Chengas 12.

„Golden Stars“: Dingas Yanyuhangas ir Ty Lawsonas (9 rez. perd.) – po 34, Donatas Motiejūnas 22 (11 atk. kam.), Jia Chengas 12.