11
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Europos čempionė Portugalijos rinktinė prieš artėjantį Pasaulio futbolo čempionatą patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Portugalai 0:3 neprilygo į pirmenybes nepatekusiems Nyderlandams.

11

Visus įvarčius nugalėtojai pelnė per pirmą kėlinį - pasižymėjo Memphis Depay (11 min.), Ryanas Babelis (32 min.) ir Virgilis van Dijkas (45+2 min.).

Tuo portugalų nemalonumai nesibaigė - 61-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Joao Cancelo, tad Europos čempionai rungtynes baigė dešimtiese.

Vos po minutės į aikštę įsiveržė du sirgaliai, pripuolę prie Cristiano Ronaldo. Vienas jų bandė pabučiuoti puolėją, bet nesėkmingai. Galiausiai vaikinai buvo išvesti apsaugos, o toks incidentas C.Ronaldo nesužavėjo.

Po šešių minučių jis buvo pakeistas ir Portugalija kėlė baltą vėliavą.