Prancūzas Nando de Colo tapo Eurolygos vakaro didvyriu. 30-metis krepšininkas paskutinę sekundę pataikė pergalingą metimą, o Maskvos CSKA svečiuose 81:79 (25:23, 19:17, 10:18, 27:21) paguldė ant menčių titulą ginančią Stambulo „Fenerbahče“.

Rungtynės vyko banguotai. 7-ąją minutę šeimininkai pirmavo 17:9, bet tada CSKA spurtavo 11:0 (20:17).

Rusijos komandos pranašumas 14-ąją minutę pasiekė aštuonis taškus (34:26). „Fenerbahče“ krepšininkams pasivijus, vyko atkakli ir permaininga kova.

Likus pusantros minutės, CSKA pirmavo 78:72, tačiau Stambulo komanda išlygino rezultatą – 79:79.

Maskviečiai paskutinei atakai turėjo 11 sekundžių. Jų N. de Colo pakako. Prancūzas pataikė lemiamą dvitaškį, taip nutildydamas Stambulo areną.

„Fenerbahče“ pralaimėjo dviejų taškų vertės metimus realizuodama 76 procentų taiklumu (22/29) ir gerokai daugiau kartų atakavusi nuo baudų metimų linijos – 22 prieš 10.

CSKA mažiau klydo – 8:18.

„Fenerbahče“: Nicolo Melli 18, Janas Vesely 13 (5/5 dvitaškių, 7 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos), Bradas Wanamakeris 11, Jamesas Nunnally 10.

CSKA: Andrejus Vorontsevičius 17 (5/5 tritaškių), Cory Higginsas 15 (6/10 dvit., 7 išpr. praž., 5 pražangos), Kyle’as Hinesas 15 (7/10 dvit.), Nando de Colo 13 (5/9 dvit., 8 rezultatyvūs perdavimai), Sergio Rodriguezas 10.

CSKA (21 pergalė / 5 pralaimėjimai) žengė rimtą žingsnį pirmosios Eurolygos reguliariojo sezono vietos link. „Fenerbahče“ (18/8) – trečia.