Pralaimėjimą FIBA Europos taurės turnyre patyrė Utenos „Juventus“. Vis dėlto nesėkmė svečiuose 76:78 (21:25, 19:21, 18:17, 18:15) prieš Vengrijos Sėkešfehėrvaro „Alba“ atvėrė duris į ketvirtfinalį.

„Juventus“ pirmąsias rungtynes prieš savaitę namie laimėjo 87:74.

Antradienį Vengrijoje uteniškiai 16-ąją minutę atsiliko 31:41. Vis dėlto lietuviai perėmė iniciatyvą ir trečiojo kėlinio viduryje pirmavo – 49:48.

Iki rungtynių pabaigos vyko atkakli ir permaininga kova. Galiausiai „Juventus“ pavyko išlaikyti namie įgytą pranašumą.

Utenos komandai 20 taškų pelnė Simas Buterlevičius (7/13 metimų), 14 – Kenny Gainesas (6/6 baudų), 12 – Mindaugas Kupšas (5/8 dvitaškių, 9 atkovoti kamuoliai).

Ketvirtfinalyje „Juventus“ susitiks su Minsko „Tsmoki-Minsk“ ir Avelino „Sidigas Scandone“ poros nugalėtoju. Pirmosios rungtynės Baltarusijoje baigėsi lygiosiomis – 70:70. Atsakomosios – trečiadienį.