10
Bostono „Celtics“ – Indianos „Pacers“ 97:99 (nuotr. SCANPIX)

Domantas Sabonis svariai prisidėjo prie pergalės, o Indianos „Pacers“ svečiuose 99:97 (24:25, 16:25, 34:20, 25:27) nugalėjo vienus Rytų konferencijos lyderių – Bostono „Celtics“ krepšininkus.

10

Rungtynės vyko atkakliai ir permainingai.

Šeimininkams antrojo kėlinio pabaigoje pavyko atitrūkti – 48:36.

„Pacers“ rezultatą sugebėjo išlyginti trečiojo ketvirčio viduryje – 57:57.

Iki rungtynių pabaigos likus pusei minutės, rezultatas buvo lygus – 95:95. Tada dvitaškį pataikė „Pacers“ aukštaūgis Mylesas Turneris, o vėliau dvi baudas – Victoras Oladipo (99:95).

„Celtics“ krepšininkas Jaysonas Tatumas pelnė du taškus, V. Oladipo prasižengė puldamas, o paskutinis ir rezultatą galėjęs išlyginti Bostono atstovo Terry Roziero metimas nebuvo taiklus.

„Pacers“ pataikė 12 tritaškių iš 22 (55 procentai), „Celtics“ – 12 iš 37 (32 proc.).

D. Sabonis kilo nuo atsarginių žaidėjų suolo ir per 19 minučių pelnė 10 taškų bei atkovojo šešis kamuolius. Lietuvis pataikė penkis dvitaškius iš devynių. Aukštaūgis ketvirtojo kėlinio pradžioje galingai įkrovė per vokietį Danielį Theisą.

„Celtics“: Marcusas Smartas 20 (6/12 tritaškių, 8 rezultatyvūs perdavimai, 7 atkovoti kamuoliai), Jaysonas Tatumas 19 (5/11 metimų, 7/8 baudų, 5 atk. kam.), Terry Rozieras 16 (5/13 met., 6 atk. kam.), Marcusas Morrisas 10 (5/13 met.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 27 (10/20 met., 5/5 baud.), Mylesas Turneris 19 (8/13 met., 10 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 14, Domantas Sabonis 10 (5/9 dvitaškių, 6 atk. kam.).

„Celtics“ (46 pergalės / 21 pralaimėjimas) – Rytų konferencijoje antra, „Pacers“ (39/28) – trečia. Bostono krepšininkai užsitikrinę vietą atkrintamosiose, jie turnyro lentelėje atsilieka nuo vienintelės komandos – Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ (49/17).