Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) įtikinamą pergalę iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“ (21/4), svečiuose 104:92 (34:24, 25:20, 22:17, 23:31) nugalėjo Utenos „Juventus“ (9/16), kuri patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą paeiliui čempionate.

Sostinės krepšininkai paskutiniu metu buvo ne kartą nusvilę nuo Utenos komandos, tačiau šį kartą šventė užtikrintą pergalę.

Vilniečiai iniciatyvą perėmė jau pirmojo kėlinio pabaigoje. Jimmy Baronas ir Travisas Petersonas smeigė po tritaškį, o svečiai spurtavo 15:5 ir susikrovė dviženklę persvarą (34:24).

„Juventus“ antrąjį ketvirtį pradėjo kur kas sėkmingiau ir po Simo Buterlevičiaus baudų metimų, šeimininkų deficitas tesiekė 4 taškus (32:36).

Vis tik Rimas Kurtinaitis paprašė minutės pertraukėlės, o po jos „Lietuvos rytas“ spurtavo 12:0 ir po Roko Giedraičio tritaškio ekipas skyrė 16 taškų (48:32).

Vilniečiai rungtynių baigtį galutinai nusprendė po ilgosios pertraukos. Po traumos grįžęs Arnas Butkevičius pasižymėjo iš toli, Petersonas pridėjo 5 taškus paeiliui ir vilniečių pranašumas išaugo iki 20 taškų (75:55).

„Juventus“ ketvirtajame kėlinyje dar bandė pakutenti sostinės klubo sirgalių nervus ir buvo sumažinę atsilikimą iki 11 taškų (80:91), tačiau Benas Madgenas pelnė 6 taškus iš eilės ir pasirūpino, jog vilniečių neužkluptų netikėti nemalonumai (97:80).

„Juventus“: Anthony Irelandas 15, Kenny Gainesas ir LaRonas Dendy po 14, Mindaugas Kupšas ir Simas Buterlevičius po 11, Arvydas Šikšnius ir Dovis Bičkauskis po 10.

„Lietuvos rytas“: Benas Madgenas ir Travisas Petersonas po 18, Rokas Giedraitis 17, Chrisas Krameris 14, Martynas Echodas 12.