Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai.

Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5).

Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0).

„Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo. „Barcelona“ spurtavo 18:0 (49:24).

Didžiausias katalonų pranašumas – 36 taškai (88:54).

„Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 44:28 ir atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 26:10.

Rungtynės antrajame kėlinyje buvo trumpam sustabdytos. Pau Ribas atliko įspūdingą perdavimą per nugarą, o Ante Tomičius kraudamas į krepšinį sutrupino lentą. „Palau Blaugrana“ personalui teko pakeisti krepšį.

„Tai įvyko pirmąkart mano gyvenime“, – apie sutrupintą lentą po mačo sakė A. Tomičius.

„Barcelona“: Pau Ribas 18 (6 rezultatyvūs perdavimai), Ante Tomičius 16 (6/10 dvitaškių, 6 atkovoti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos), Petteri Koponenas 16, Thomas Heurtelis 13 (5 rez. perd.).

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 13, Ognjenas Dobričius 10.

„Crvena Zvezda“ (10 pergalių / 15 pralaimėjimų) užima 11-ąją Eurolygos poziciją, „Barcelona“ (8/17) – 15-ąją.

Triuškinamą pergalę iškovojo ir lygos lyderė Maskvos CSKA. Ji namuose 101:76 (30:20, 27:23, 22:18, 22:15) buvo stipresnė už Malagos „Unicaja“.

Svečiai nepirmavo nė karto. Didžiausias CSKA pranašumas – 94:65.

Maskvos krepšininkai pataikė 65 procentus dvitaškių (26/40) ir 56 tritaškių (15/27). „Unicaja“ metė 18 baudų, CSKA – šešias.

CSKA: Nando de Colo 23 (5/6 tritaškių), Willas Clyburnas 13 (5/8 dvit., 6 rez. perd.), Sergio Rodriguezas 11 (7 rez. perd.), Nikita Kurbanovas 10 (6 atk. kam.), Othello Hunteris 10.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 15 (7 išpr. praž., 5 rez. perd.), Jamesas Augustine’as 12 (6/8 dvit., 7 atk. kam.).

CSKA (20/5) pirmauja lygoje, „Unicaja“ (10/15) – 10-a.

Atkaklios rungtynės vyko Pirėjuje, kur vietos „Olympiakos“ 87:79 (27:19, 15:23, 27:19, 18:18) nugalėjo Bambergo „Brose“.

Pirmoji mačo dalis vyko permainingai, bet „Olympiakos“ trečiajame kėlinyje spurtavo 9:0, paspruko rekordiniu atstumu (62:49) ir pergalės iš rankų nebeišleido.

„Olympiakos“ metė 32 baudas, „Brose“ – 11. Pirėjo krepšininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 38:25.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 17 (5/7 dvit., 8 rez. perd., 5 išpr. praž.), Jamelis McLeanas 16 (10/12 baudų, 7 išpr. praž., 6 atk. kam.), Nikola Milutinovas 16 (6/6 baud., 5/5 dvit., 6 atk. kam.), Georgios Printezis 16 (6/8 dvit.).

„Brose“: Dorellas Wrightas 23 (6/11 trit., 6 atk. kam.), Maodo Lo 16, Ricky Hickmanas 14 (5/7 dvit.), Leonas Radoševičius 10.

„Olympiakos“ (18/7) užima antrąją Eurolygos vietą, „Brose“ (9/16) – 14-ąją.