Spurtas ketvirtajame kėlinyje leido Milano „AX Armani Exchange“ (9-16) komandai Eurolygoje iškovoti antrąją pergalę iš eilės.

Italijos ekipa svečiuose 86:77 (30:20, 19:19, 12:23, 25:15) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (14-11) krepšininkus.

Ši italų pergalė labai paranki dėl geresnių pozicijų turnyrinėje lentelėje kovojančiam Kauno „Žalgirio" klubui.

Artūras Gudaitis per 22 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/3 baud. met.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus suklydo, gavo bloką, 2 sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Kuzminskas per 29 minutes pelnė 15 taškų (7/11 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, blokavo 1 metimą, 3 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“: Andrew Goudelockas 26, Mindaugas Kuzminskas 15, Curtis Jerrellsas 14, Vladimiras Micovas (8 atk. kam.), Artūras Gudaitis (8 atk. kam.) ir Vladimiras Micovas po 8.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24, Jamesas Andersonas 14, Charlesas Jenkinsas 11, Anthony Gillas 9.