21
„Tottenham Hotspur“ - „Juventus“ (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienio vakarą Europos stadionuose paaiškėjo dar dvi UEFA čempionų lygos ketvirtfinalio dalyvės.

21

Daug intrigos kėlusiame mače Londono „Tottenham Hotspur" klubas namuose 1:2 (1:0) pralaimėjo Turino „Juventus" klubui ir baigė pasirodymą UEFA čempionų lygoje.

Pirmoji šių klubų akistata Italijoe baigėsi lygiosiomis 2:2, todėl Turino futbolininkai privalėjo atakuoti ir pelnytį įvartį.

Tačiau rungtynių pradžia vyko pagal aikštelės šeimininkų planą.

Būtent jie kūrė pavojingas atakas ir 39 minutę po idealaus komandos draugo perdavimo įvartį įmušė korėjietis H.M.Sonas (1:0).

Antrajame kėlinyje pagaliau prabudę svečiai iš Turino sugebėjo pasižymėti 2 kartus per 3 minutes ir kardinaliai pakeitė šio susitikimo eigą.

64 min. tobulą dviejų perdavimų kombinaciją tiksliu smūgiu į vartų tinklą užbaigė Gonzalo Higuainas.

Praėjus vos 3 minutėms pasižymėjęs Paulo Dybala išvedė savo komandą į priekį (1:2) ir įspraudė į kampą „Tottenham Hotspur" klubą.

Per likusį laiką Londono klubas kaip įmanydamas stengėsi įmuštį įvartį, tačiau pasiekti šio tikslo jiems taip ir nepavyko.

Kitame trečiadienio vakaro susitikime Mančesterio „City" futbolininkai namuose 1:2 (1:1) nusileido „Basel" komandai.

Nepaisant šio pralaimėjimo į sekantį etapą žengė Anglijos klubas, kuris pirmąjį susitikimą Šveicarijoje laimėjo 4:0.

8-ą susitikimo minutę „Man City" futbolininkus į priekį išvedė Gabrielis Jesusas.

Aikštelės šeimininkai pirmavo lygiai 9 minutes, kai Mohamedas Elyounoussi atsatė pusiausvyrą (1:1).

Šveicarijos komandai pergalę padovanojo 71-ą minutę rungtynių protokole pasižymėjęs Michaelis Langas.

Likusios keturios ketvirtfinalio etapo komandos paaiškės kitą savaitę.