32
Cristiano Ronaldo muša pirmąjį įvartį (nuotr. SCANPIX)

Antradienio vakarą paaiškėjo pirmosios dvi komandos pravėrusios UEFA čempionų lygos ketvirtfinalio duris.

32

Visa Europa nekantriai laukė dviejų futbolo milžinų akistatos Paryžiuje, kur Madrido „Real" komanda 2:1 (0:0) antrą kartą įrodė savo pranašumą prieš „Saint Germain" klubą.

Pirmąją šių komandų dvikovą Ispanijoje 3:1 taip pat laimėjo Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai.

Antrojo kėlinio pradžioje (52 min.) Cristiano Ronaldo tiksliu smūgiu galva (1:0) išsklaidė PSG komandos sirgalių pirotechnikos pagalba sukeltus dūmus.

66 minutę PSG komandos žaidėjas Marco Verratti prieš savo akis išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

71-ą minutę aikštelės šeimininkams viltis sugrąžino Edinsonas Cavani, kuris pirmasis pasinaudojo sumaištimi prie „Real" komandos vartų ir pasiuntė kamuolį į vartus (1:1).

Tačiau 80 minutę Ispanijos komandos žaidėjas Casemiro įmušė įvartį ir galutinai palaidojo daug žadėjusį PSG ekipos sezoną (2:1).

Kitame antradienio vakaro aštuntfinalyje „Liverpool" klubas namuose 0:0 sužaidė lygiosiomis su „Porto".

Pirmąją šių komandų akistatą Portugalijoje anglai laimėjo net 5:0 ir atsakomoje dvikovoje galėjo leisti sau „pailsėti".

Trečiadienį mūsų laukia dar dvejos atsakomosios aštuntfinalio dvikovos.

Šveicarijoje pergalę 4:0 pasiekę Mančesterio „City" futbolininkai namuose sieks užbaigti formalus prieš „Basel" klubą.

Tuo metu Londone „Tottenham Hotspur" priims svečius iš Turino „Juventus". Pirmoji šių komandų akistata Italijoje pasibaigė taikiai 2:2.