24
„Freiburg“ – Miuncheno „Bayern“ 0:4 (nuotr. SCANPIX)

Vokietijos futbolo čempionate toliau dominuoja Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį svečiuose 4:0 (2:0) nugalėjo „Freiburg“.

24

Pirmasis įvartis krito į savuosius vartus. 25-ąją minutę įsimušė šeimininkų atstovas Alexanderis Schwolowas.

Vėliau kamuolį į tinklą siuntė „Bayern“. 28-ąją minutę tai padarė Corentinas Tolisso, 54-ąją – Sandro Wagneris, 69-ąją – Thomas Mulleris.

Kitose sekmadienio Bundeslygos rungtynėse „Koln“ 2:3 (1:2) nusileido „Stuttgart“.

„Bayern“ (63 taškai) pirmauja čempionate, užtikrintai lenkdamas Gelzenkircheno „Schalke 04“ (43 tšk.) ir Dortmundo „Borussia“ (42 tšk.).