69
Kauno „Žalgiris“ – Alytaus „Dzūkija“ 72:63 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Eurolygoje užtikrintai žygiuojantis Kauno „Žalgiris“ (21-3) sugrįžo į pergalių kelią ir „Betsafe-LKL“. Pirmadienį 42-ąjį gimtadienį švęsiančio Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 72:63 palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (7-17) krepšininkus.

69

Viso susitikimo metu atkakliai šalies čempionams besipriešinusi Alytaus ekipa trečiajame kėlinyje pirmavo 43:39, o priekyje ji vis dar buvo ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui – 49:48. Kauno klubui perlaužti mačo eigą pavyko likus žaisti šešias minutes.

Lemiamu metu žalgiriečiai susigriebė ir pradėjo dėti pamatus pergalei – jie surengė spurtą 15:4 bei įgijo dviženklę persvarą 69:56. Per likusias tris minutes „Dzūkija“ sugrįžti į rungtynes nebesugebėjo, todėl triumfavo šeimininkai.

Paskutinėmis minutėmis alytiškiams teko verstis be trijų priekinės linijos žaidėjų. Dėl viršyto asmeninių pražangų limito aikštelę ketvirtajame kėlinyje paliko Anatolijus Kaširovas, Paulius Petrilevičius ir Alanas Wigginsas.

Vienvaldžiais „Betsafe-LKL“ lyderiais vėl tapusius kauniečius į priekį vedė Paulius Jankūnas, pelnęs 17 taškų. Kapitonui sėkmingai talkino po 12 taškų įmetę Brandonas Daviesas bei Edgaras Ulanovas, kuris dar ir atkovojo 10 kamuolių.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 17, Edgaras Ulanovas (10 atk. kam.) ir Brandonas Daviesas po 12.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 13, Anatolijus Kaširovas ir Charlesas Callisonas po 11.