Klaipėdos „Neptūnas“ sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 81:64 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Fantastiškas rungtynes šeimininkų gretose sužaidė Edgaras Želionis. Puolėjas pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus.

Renaldas Seibutis pridėjo 14 taškų, o Laimono Kisieliaus bei Simo Galdiko sąskaitose atitinkamai buvo po 12 ir 11 taškų.

„Nevėžio“ ekipoje išsiskyrė Lesteris Medfordas, surinkęs 21 tašką.

Debiutines rungtynes kėdainiškių gretose sužaidė Giedrius Staniulis ir Aleksandras Zakharovas. Lietuvis pelnė 12 taškų bei atkovojo aštuonis kamuolius, o rusas pasižymėjo aštuoniais taškais.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi abiems komandoms, o po pirmojo kėlinio keturių taškų pranašumą turėjo „Neptūnas“ (15:11). Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis – „Nevėžis“ laimėjo kėlinį šešių taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 35:33.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino prarastas pozicijas (57:51). Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas“ vis didino persvarą, kol ši pasiekė rekordinę ribą (81:62) ir šventė pergalę – 81:64.