24
Madrido „Real“ – Madrido „Getafe“ 3:1 (nuotr. SCANPIX)

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus.

24

C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę.

Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.

„Getafe“ 65-ąją minutę buvo sušvelninusi skirtumą, kai 11 metrų baudinį realizavo Francisco Portillo.

Svečiai rungtynes baigė dešimtiese – 47-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Loicas Remy.

„Real“ (54 taškai) užima trečiąją Ispanijos čempionato poziciją. Titulą ginantys futbolininkai atsilieka nuo „Barcelona“ (66 tšk.) ir Madrido „Atletico“ (61 tšk.).