24
 „Burnley“ – Liverpulio „Everton“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

Prasidėjo Anglijos „Premier“ lygos 29-asis turas. Pirmosiose jo rungtynėse persvaros neišsaugojo Liverpulio „Everton“ futbolininkai, svečiuose 1:2 (0:1) pralaimėję „Burnley“.

24

Svečiai 20-ąją minutę išsiveržė į priekį ir ilgą laiką pirmavo. Po Seamuso Colemano perdavimo pasižymėjo Cenkas Tosunas.

„Burnley“ rezultatą pavyko išlyginti 56-ąją minutę. Tikslus buvo Ashley Barnesas.

Šeimininkų pergalę nulėmė Chriso Woodo įvartis. Puolėjas įmušė 80-ąją minutę.

„Everton“ rungtynes baigė dešimtiese, mat 86-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Ashley Williamsas.

„Burnley“ (40 taškų) užima septintąją „Premier“ lygos poziciją, „Everton“ (34 tšk.) – devintąją.