Dovilė Dzindzaletaitė baigė pasirodymą pasaulio lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Birmingame. 24-erių lietuvė šeštadienį trišuolio varžybose užėmė 12-ąją vietą.

Šiaulietė geriausiu pirmuoju bandymu įveikė 13,9 metro. Antrojo trišuolio rezultatas – 13,74, trečiojo – 13,64.

Geriausias Dovilės sezono ir karjeros pasiekimas – 14,13 metro. Jis užfiksuotas prieš mėnesį Madride. Toks rezultatas šįkart būtų leidęs patekti į pirmąjį aštuntuką ir atlikti dar tris šuolius.

Iš viso varžybose dalyvavo 17 sportininkių. Per pirmuosius tris bandymus toliausiai šoko jamaikietė Kimberly Williams – 14,48 metro.

Lietuvai pasaulio čempionatas baigėsi.

Kita mūsiškė Agnė Šerkšnienė penktadienį dukart gerino šalies 400 metrų bėgimo rekordą, bet į finalą nepateko. Bėgikės laikas – 52,62 sekundės. Toks rezultatas garantavo septintąją vietą bendrojoje įskaitoje.