NBA pirmenybėse devintą pergalę per pastarąsias dešimt rungtynių iškovojo Rytų konferencijos lyderiai Toronto „Raptors“ (42-17).

Kanados klubas svečiuose po puikiai sužaisto ketvirto kėlinio rezultatu 117:104 (42:37, 27:26, 21:26, 27:15) palaužė vienus iš lygos autsaiderių Orlando „Magic“ (18-42).

Pirmuosius rungtynių taškus pelnęs Jonas Valančiūnas po kelių minučių pridėjo ir taiklų tritaškį, bet kėlinio viduryje užsidirbo antrąją asmeninę pražangą, privertusią lietuvį vietą aikštėje užleisti jaunajam austrui Jakobui Poeltlui.

Vėliau Valančiūnas nebuvo toks pastebimas, o lemiamą ketvirtį praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Per 20 aikštėje praleistų minučių uteniškis surinko 10 taškų (4/6 met., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą blokavo varžovo metimą ir dukart suklydo.

„Magic“: Evanas Fournier ir Mario Hezonja (3/3 trit.) po 17, Nikola Vučevičius 14, Jonathonas Simmonsas 13, Shelvinas Mackas 12, Aaronas Gordonas (1/6 trit., 10 atk. kam.) ir D. J. Augustinas (6 rez. perd.) po 11 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 21, Kyle'as Lowry 17 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Pascalis Siakamas 14, Jakobas Poeltlas 13 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Fredas VanVleetas 12, Jonas Valančiūnas 10 taškų.