NBA čempionate eilinę pergalę namuose iškovojo Toronto „Raptors" (42-17) komanda.

Kanados klubas savo namų tvirtovėje 123:94 (30:26, 29:27, 34:22, 30:19) nepaliko jokių vilčių Detroito „Pistons" (28-32).

Tai buvo 7-oji Toronto ekipos pergalė per pastarąsias 8-erias rungtynes. Pirmoje Rytų konferencijos vietoje žygiuojanti „Raptors“ šį sezoną išsiskiria puikiu žaidimu namuose – per 30 mačų laimėta net 25 kartus, o tai yra geriausias rezultatas visoje lygoje.

Jonas Valančiūnas rungtyniavo 22 minutes, pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimų, blokavo metimą, dukart suklydo bei kartą pažeidė taisykles.

Lietuviui sunkiai sekėsi sulaikyti „Pistons“ vidurio puolėją Andrę Drummondą. Centras per 35 minutes pelnė 18 taškų, (8/18 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 18 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 30 naudingumo balų.

„Raptors“: Kyle'as Lowry (6/8 trit.) ir DeMaras DeRozanas po 20, Serge'as Ibaka 19, Pascalis Siakamas 11.

„Pistons“: Andre Drummondas 18 (18 atk. kam.), Ishas Smithas 16, Reggie Bullockas 14, Blake'as Griffinas ir Dwightas Buycksas po 12.