Turkijoje įspūdingas rungtynes sužaidė Šarūnas Vasiliauskas. Krepšininkas svariai prisidėjo prie Trabzono „Trabzonspor“ pergalės namie – 96:79 (25:24, 18:18, 27:16, 26:21) prieš Sakarijos „Buyuksehir Belediyesi“.

Šeimininkai į priekį pradėjo bėgti antrojoje mačo dalyje. „Trabzonspor“ trečiąjį ketvirtį laimėjo 27:16.

Trabzono krepšininkai atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 25:13.

Š. Vasiliauskas buvo vienu pagrindinių pergalės kalvių. 28-erių įžaidėjas per 37 minutes pelnė 23 taškus, pataikęs šešis metimus iš devynių ir devynias baudas iš 10-ies. Lietuvis atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo šešias pražangas.

Kitose Turkijos krepšinio lygos rungtynėse Stambulo „Demir Insaat Buyukcekmece“ namuose sutriuškino Stambulo BBSK – 107:78 (25:20, 26:14, 25:33, 31:11).

Svečiai rimčiau priešinosi pirmajame kėlinyje. Vėliau iniciatyvą turėjo „Demir Insaat Buyukcekmece“.

Šeimininkai pataikė 15 tritaškių iš 20-ies (75 procentai).

Nugalėtojams Evaldas Kairys per 21 minutę pelnė šešis taškus.

„Trabzonspor“ (5 pergalės / 12 pralaimėjimų) užima 13-ąją turnyro lentelės poziciją, „Demir Insaat Buyukcekmece“ (5/11) – 15-ąją.