Marius Grigonis naudingu žaidimu padėjo Berlyno ALBA iškovoti pergalę namie – sekmadienį 81:75 (20:19, 16:12, 29:20, 16:24) įveikti Eurolygoje žaidžiančius Bambergo „Brose“ krepšininkus.

Svečiai priešinosi pirmojoje rungtynių dalyje. Vėliau ALBA ėmė dominuoti. Nors ketvirtasis kėlinys prasidėjo 65:54, „Brose“ kelis kartus buvo sumažinusi deficitą iki trijų taškų (66:69, 69:72, 72:75, 74:77). Vis dėlto, Berlyno krepšininkai varžovų šturmą atlaikė.

M. Grigonis buvo vienu rezultatyviausių rungtynių krepšininkų. Lietuvis per 24 minutes pelnė 14 taškų, pataikęs penkis dvitaškius iš šešių ir šešias baudas iš aštuonių. Gynėjas surinko 18 naudingumo balų.

Rezultatyviau už Marių žaidė komandos draugai Peytonas Siva (25 taškai, 5/10 tritaškių), Luke’as Sikma (17 tšk., 5/6 dvitaškių, 10 atkovotų kamuolių) ir varžovas Dorellas Wrightas (17 tšk., 5 atk. kam.).

Kitose Bundeslygos rungtynėse Jėnos „Science City“ namie 83:85 (24:19, 21:25, 14:23, 24:18) pralaimėjo Braunšveigo „Lowen“.

Pergalingas baudas likus dviems sekundėms įmetė DeAndre Lansdowne’as.

Žygimantas Janavičius prie pergalės per 20 minučių pridėjo septynis taškus ir penkis naudingumo balus.

„Science City“ gynėjas Martynas Mažeika buvo registruotas rungtynėms, bet nežaidė.

ALBA (15 pergalių / 4 pralaimėjimai) užima antrąją Bundeslygos poziciją, „Lowen“ (9/12) – 12-ąją, „Science City“ (8/12) – 13-ąją.